2009 m. gruodžio 2 d., trečiadienis

NE, drauge, per Naujuosius vienas neliksi. Ateik pas mus.

O kuo minta Jūsų kiemo žvirbliai? Šeškinės rajono žvirbliai po mūsų naujametinio vakarėlio fotosesijos lesė bankucheno ir juodos duonos trupinius.
Per Naujuosius metus su Rūta grosime Tamstoje, savo vakarėlyje "Mano Senelis Pop Žvaigždė."
Mus apšildys "Saulės kliošas". Čia mūsų asmeninė programos interpretacija. Dueto nuomonė gali skirtis nuo klubo šeimininkų ir grupės. Pirmoji vakarėlio serija vyko dar rudenio pradžioje, apie tai mūsų pasakojimas ČIA. Naujiesiems ruošiames kaip spiegiančios dramos būrelio pirmūnės prieš spektaklį tėveliams. Rūta rytais geria kiaušinių trynius, o aš mokausi žongliruoti šešiais kamuoliukais.Mandarinų kvapas ir šaltųjų ugnelių dūmai okupavo šalikus ir sekiojo dar septynias valandas. Bet mes džiūgavom, nes jis mažiau karingas nei silkių su svogūnais.
Darbo vakaras prasidėjo kai taksi atvykau iki Rūtos namų. Jos katinas Simonas jau kurį laiką vėmė, bet tą dieną jautėsi žymiai geriau. Tada susikrovėm ant rankų daiktų piramidę ir judėjom link vienos mielos močiutės autentiškai senovinio buto. Skaudėjo rankas ir po kitų tos dienos projektų jautėmės suvažinėtos. Užtat vėjo kryptis lėmė, kad lietus lijo tiesiai mums į veidus ir net jei būtume apsižliumbusios - niekas negalėtų pasakyt.Rūtos senas draugs Ignas išgirdo, kad ieškome seno buto su senais baldais ir senais tapetais. Pasiūlė užsukti pas savo močiutę į svečius. Ji net turėjo senų stiklinių. Viskas autentiška, net sofos užtiesalas.
Projektui ruošėmės vartydamos senus šeimyninius albumus. Pravertė dėžė tarybinių žaisliukų, kuriuos Rūtos mama pavadino - antikvariniais. Dėžėje buvo kokie šeši seniai šalčiai su vaško žvakutėmis. Ir stikliniai burbulai kuriems teko įverti siūlų kilputes. Ant šviestuvo prikabinome popieriaus girliandų, jos irgi kvepėjo švente.Saulės kliošo vyrai vilkėjo savo ir Rūtos gyvenimo meilės Vidmanto marškinius. Vidmantas labai draugiškas ir visada viskuo su visais pasidalina. Justė Starinskaitė (Buvusios grupės vokalistės jaunesnioji sesutė) vilkėjo kostiumėlį iš vintažinės "De'Žavu". Bei mano akinius iš www.urbanoutfitters.com, kurie nesukuria jokių vaizdo efektų.Maisto produktus supirko Ona iš "Tamstos" klubo ir užduotį įgyvendino tobulai. Nuo krekždučių iki aguonėlių, nuo mandarinų iki silkės ir svogūnų, ir kumpio, ir pomidorų bei šampano.


Ačiū Ignui ir jo močiutei.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą