2010 m. sausio 12 d., antradienis

Plačiai išsižiok nes norime tau sukišti salotas, sriubą, kepsnį ir desertą vienu ypu.Kairėje Rūta, dešinėje Elena.
Martin Virgin & Sauth Express vaikinų grupės fotosesija vyko vietoje kur dar nevyko nei viena fotosesija. Vyrukai apvilkti vintažinės "De'Žavu" rūbais. Parduotuvė užsiima ne vien moteriškais reikalais, kaip matote. Kokie keturi/penki su puse žmonės gyrė Martyno marškinėlių ir kelnių derinį.

Fotosesijos metu supratome, kad mes labai merginos, o jie labai vaikinai. Į mašinas žiūrėjome kaip į spalvotus objektus. Pasijutome kažkiek 'impotentiškos'. Nemokame vairuoti, todėl nė nesusigundėme pačiupinėti korvetės ar mustango vairo. O vis koks bernas nuklysdavo nuo fotosesijos centro ir svajingai įlipdavo į kažkurį automobilį pasedėt.
Mašinų salonas įrengtas sename planetariume. Seniau čia buvo  ištaigingas restoranas, kurio palikimas - iškilimingas fontanas su visokiasi specialiaisiasi efektais.
Šis fantastiškas jaunuolis yra mano kaimynas Vaclovas. Jeigu turėčiau dukrą ir Vaclovas ją pakviestų į pasimatymą - pergyvenčiau nebent dėl to, kad ji jam ko nepadarytų. Tai yra džentelmeniškumo čempionas ir fantastiškas modelis viename, skambu kaip "Tide" milteliai, bet tai visiška tiesa. Vieną vakarą Rūta gavo fotosesijai lempą ir turėjome staigiai sugalvoti ką nufotografuoti. Lengviausias varjantas buvo griebti draugus: griebiau kaimyną ir geriausią draugą dizainerį. Rūta griebė katiną Simoną. Jis vis dar neturi uodegos.Nuotraukose Vaclovas vilki Giedriaus Paulausko drabužius. Giedrius yra fantastika, nes iš jo daiktus šiam naktiniam fotografavimui atvykom su Vaclovu pasiimti vidury nakties. Tą dieną atidarinėjo VDA naujausius rūmus.
Šioje nuotraukoje Vaclovas plikomis rankomis laiko katiną. Modelis yra super alergiškas katėms, todėl mes labai vertiname jo auką.


Facebook'o lankytojai vienbalsiai nusprendė, kad Vaclovas yra panašus į Twilight pagrindinį herojų.Dar prieš pasiūlydamos Vaclovui fotografuotis su Paulausko drabužiais sugalvojome, kad būtų šaunu jam užvilkti peruką ir suknelę. Iš inercijos dar priklijavome blakstineas ir padažėme lūpų blizgesiu. Mūsų perukas baigia numirti, todėl, jei kas turite nebepatinkantį peruką - mes jį mielai įsivaikinsime.
Dar viena įsimintina fotosesija vyko apie devynias ryto. Nuotraukoje matote Daivą Starinskaitę, Šeškines kalvas ir Aušros Urbanavičiūtės kostiumą. Pilki marškinėliai - modelio nuosavybė.Plastiko bantelį pagamino  pati Rūta. Tiesiai po fotosesijos Daiva išvažiavo automobiliu į gastroles. Mes išsiskirstėme po namus ir kažkurią iš mūsų pykino.

Fabriko metodu fotografavome visus "Naujokų" numerio naujokus. Aukščiau matote Avį ir Gerai Gerai. Avis kramto Rūtos tabako suktinę. Manau, kad turėtumėte pasikalbėti su Rūta apie rūkymą, nes ji tai rūko, tai nerūko. Bet visada skundžiasi žala sveikatai. Nuotraukos fone - būsimi "Pravdos" tapetai. Juos kadaise planavau įsigyti savo kambariui, bet sugyventiniai teigė, kad tas papūgėles vieną dieną norėsiu pakarti. Bendradarbiai pasirodė daug spontaniškesni, ir... Taip, tai bus naujieji "Pravdos" tapetai.
Begalybė, begalybė...


3 komentarai:

  1. Tinklaraščio administratorius pašalino šį komentarą.

    AtsakytiPanaikinti
  2. sveiki, butu idomu suzinot kur yra tas planetarumas kur raudona korete stovi ? :D

    AtsakytiPanaikinti